KULE 246 ÖRNEK DAİRE

Isparta'ya konut sektöründe yepyeni bir anlayış kazandırıyoruz. Tüm bloklarımız aynı anda son sistem teknoloji ile donatılıyor. Her bütçeye uygun dairelerin bulunduğu yeni yaşam alanının örnek dairesini gezmeye davet ediyoruz.

YENİ HAYATINIZA HOŞGELDİNİZ

Renkli bir hayata adım atmaya hazır mısınız?

TASARIM & DEKORASYON

En ince detaylar sadece sizin konforunuz için düşünüldü. Rahatınız, Kule 246’nın önceliği olarak tasarlandı.

YALITIM & İZOLASYON

Kule 246, yalıtımıyla sizi soğuktan ve bunaltıcı sıcaklardan koruyor. Mevsim ne olursa olsun, eviniz istediğiniz sıcaklıkta olsun.

MİMARİ

Sizin ve ailenizin zamanını verimli geçirebileceği bir çok aktivite imkanı. Teknolojinin tüm ayrıcalıklarından Kule 246 ile faydanabileceksiniz.

KONUM

Şehrin içinde yepyeni bir yaşam alanı olan Kule 246, bulunduğu konum itibariyle sadece bugün değil, gelecekte de size kazandırıyor.

YAPI

Evinizin her karesi sağlığınız ve hizmet kalitemiz baza alınmıştır. Böylece kaliteyi yaşam alanınızda hissedebilirsiniz.

ÖDEME KOLAYLIĞI

%0.78 Vade Oranı ve Taksit İmkanıyla Hemen Tapu Teslimi. Üstelik bankaya ve kefile ihtiyaç duymadan!

01

KAZANÇLI YATIRIM

Sadece yaşam alanı değil gelecek için iyi bir yatırım alanı olan Kule 246 uzun yıllar adından söz ettirecek benzersiz yapısıyla kazandırmaya devam edecek.

02

TEKNOLOJİ

Kule 246 son teknoloji sistemlerle donatılmış, en yeni tasarım imkanlarıyla dizayn edilmiştir. Böylece eviniz dinamizmini uzun yıllar korurken siz konforunuzdan ödün vermeyeceksiniz.

03

AKILLI SİSTEMLER

Hayatınızı kolaylaştıracak akıllı sistemler ve çözümler içerir.

04

GENİŞ YAŞAM ALANI

Kule 246 geniş silüeti ile yaşamın yeni tadı oluyor. Sıkılmadan, doğanın ve havanın tadını çıkarabileceğiniz bir yaşam alanı.

KULE 246

Sizin İçin Daha Fazlası

731

TOPLAM DAİRE

337

3+1 DAİRE

83

2+1 DAİRE

278

1+1 DAİRE